Rada Miejska Kościana VIII kadencji w latach 2018 - 2023

Radni kadencji 2018-2023

 

Radni Rady Miejskiej Kościana kadencji 2018-2023

 

 

 

Radni Rady Miejskiej Kościana kadencji 2018-2023                                                             KONTAKT

Gabriela Izabela Andrzejewska - przewodnicząca Komisji Spraw Społecznych     gabriela.andrzejewska@rada.koscian.pl

Tomasz Bajstok                                                                                                           tomasz.bajstok@rada.koscian.pl

Zbigniew Henryk Bernard                                                                                          zbigniew.bernard@rada.koscian.pl

Marcin Betlej                                                                                                                marcin.betlej@rada.koscian.pl

Radosław Bobkiewicz                                                                                                radoslaw.bobkiewicz@rada.koscian.pl

Alicja Maria Brzozowska - przewodnicząca Komisji Budżetu i Finansów                alicja.brzozowska@rada.koscian.pl

Konrad Przemysław Garwoliński                                                                               konrad.garwolinski@rada.koscian.pl

Paweł Grodziski - wiceprzewodniczący rady                                                    pawel.grodziski@rada.koscian.pl

Małgorzata Igłowicz-Betlej                                                                                          malgorzata.iglowicz-betlej@rada.koscian.pl

Sławomir Marek Kaczmarek - przewodniczący Komisji Rewizyjnej                          slawomir.kaczmarek@rada.koscian.pl

Zbigniew Wojciech Majchrzak                                                                                    zbigniew.majchrzak@rada.koscian.pl

Łukasz Naglik                                                                                                              lukasz.naglik@rada.koscian.pl

Małgorzata Elżbieta Noskowiak - wiceprzewodnicząca rady                         malgorzata.noskowiak@rada.koscian.pl

Dawid Olejniczak - przewodniczący rady                                                           dawid.olejniczak@rada.koscian.pl

Patryk Piasecki - przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji                       patryk.piasecki@rada.koscian.pl, patryk.piasecki@onet.eu

Luiza Maria Pluta                                                                                                         luiza.pluta@rada.koscian.pl

Wiktor Stefan Rudawski                                                                                             wiktor.rudawski@rada.koscian.pl, tel. 509 618 122

Mirosław Starosta                                                                                                      miroslaw.starosta@rada.koscian.pl

Paweł Szajkowski                                                                                                      pawel.szajkowski@rada.koscian.pl

Roman Talikadze - przewodniczący Komisji Spraw Komunalnych i Ochrony Środowiska      roman.talikadze@rada.koscian.pl, tel. 600 565 436

Magdalena Tomaszewska-Kubiak                                                                             magdalena.tomaszewska-kubiak@rada.koscian.pl

 

Opublikował: Kinga Walińska

Publikacja dnia: 27.11.2019 08:00

Publikacja ostatniej zmiany: 30.03.2020 07:27